Elektromechanika BMW

Nowoczesne samochody są wyposażone w wiele instalacji elektrycznych. Odpowiadają one za najważniejsze funkcje, a ich awaria może doprowadzić nawet do całkowitego unieruchomienia pojazdu. W naszym warsztacie zajmujemy się elektromechaniką BMW. Diagnozujemy i naprawiamy usterki przede wszystkim w obrębie akumulatorów, rozruszników i alternatorów.

Elektromechanika BMW to usługa realizowana z zastosowaniem nowoczesnych metod pracy i oryginalnych części zamiennych. Jesteśmy autoryzowanym serwisem samochodów tej marki, dzięki czemu możemy zapewnić sprawną i kompleksową naprawę systemów elektrycznych w pojeździe. Specjalizujemy się też w elektromechanice Mercedes-Benz. Nasi specjaliści doskonale znają budowę i najpowszechniejsze problemy pojazdów tej marki.

Naprawa modułów i napięcia elektrycznego w BMW

Zajmujemy się naprawą modułów i napięcia elektrycznego w BMW. Oprócz tego oferujemy pomoc w sytuacji wystąpienia usterki, w którymś z podzespołów. Każdy z nich odpowiada za zupełnie inną funkcję. Najważniejsze części układów elektrycznych w autach to:

  • akumulator – dostarcza prąd do układu zapłonowego i paliwowego, zanim dojdzie do uruchomienia silnika,
  • rozrusznik – pobiera prąd z akumulatora i porusza kołem zamachowym, które powoduje obrót wałka i ruch tłoków,
  • alternator – odpowiada za ładowanie akumulatora i wytwarzanie prądu niezbędnego do zasilenia urządzeń elektronicznych w samochodzie.

Wszystkie te elementy są ze sobą połączone. Uszkodzenie jednej z nich powoduje problemy z funkcjonowaniem pozostałych. W naszym warsztacie zajmujemy się kompleksowymi naprawami systemów elektrycznych w Otwocku. Stosujemy nowoczesne metody pracy, dzięki czemu możemy zapewnić jak najwyższą możliwą jakość świadczonych usług.